Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/74918/virtual/www/subdom/inspirace/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/74918/virtual/www/subdom/inspirace/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/74918/virtual/www/subdom/inspirace/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/74918/virtual/www/subdom/inspirace/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php:2758) in /data/web/virtuals/74918/virtual/www/subdom/inspirace/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php on line 1197
Jak jsme navrhovali interiér nového bytu na Žižkově | Hezkey.cz

Jak jsme navrhovali interiér nového bytu na Žižkově

Petra, majitelka žižkovského bytu 4kk v novostavbě, potřebovala své nové bydlení se dvěma lodžiemi vkusně a hlavně prakticky zařídit. Toužila především po velké kuchyňské lince a dostatku úložných prostor, které jí ve stávajícím bytě scházely. Protože je Petra hodně pracovně vytížená a často pobývá v zahraničí, nadchlo ji, že díky Hezkey nemusí být nutně po celou dobu návrhu fyzicky na místě, ale může na jednotlivé kroky dohlížet online třeba z Thajska.

Výběr designéra a cenová nabídka

Jakmile Petra vyplnila náš poptávkový dotazník, ve kterém hezky popsala své představy o vzdušném interiéru plném přírodních materiálů a českých produktů, poslali jsme jí profily tří našich designérů, které jejímu stylu odpovídali nejlépe. Z nich si Petra bez váhání vybrala designérku Ivanu, se kterou si následně na první nezávazné schůzce vzájemně padly do noty. Ještě než jsme se na spolupráci definitivně domluvili, předem jsme majitelce poslali cenu návrhu interiéru, kterou jsme spočítali podle počtu pokojů.

 


Po konzultaci s majitelkou se designérka rozhodla změnit dispozice nového bytu z 4kk na 3kk 


V bytě bylo potřeba podle nového návrhu přemístit také elektroinstalace, na což jsme následně během realizace také dohlédli…

Stavební úpravy v novém bytě?

Jakmile jsme si cenu odsouhlasili, vrhla se designérka na navrhování nového interiéru, na což samozřejmě dohlížel náš garant kvality – hlídal, aby byl návrh dokončen včas a aby se nepřekročila stanovená cena. Přestože se jednalo o nový developerský byt, jako první věc designérka navrhla zbourat příčku mezi dvěma nepraktickými pokojíky, což majitelka vzápětí nadšeně odsouhlasila. Dispozice se tak změnila na vzdušné 3kk a na místo malých pokojů vznikla jedna prostorná ložnice s úložnými skříněmi, které původně nebylo kam dát.

“I když si spousta lidí, kteří si koupí nový developerský byt, myslí, že se můžou hned stěhovat často je nutné provést stavební úpravy, které pomůžou lepšímu využití bytu. Vždy je pak nejlepší vyřešit stavební úpravy před vybavením interiéru a nastěhováním.”

– designérka Ivana

 

Designérka do bytu navrhla prostornou kuchyň na míru, která majitelku naprosto nadchla.

Koncept prosvětleného interiéru

Součástí návrhu byla i úprava rozvodů pro novou kuchyňskou linku a překreslení elektroinstalace tak, aby lépe odpovídala novému rozložení bytu. Aby prostor využila co nejlépe, většinu nábytku sama designérka navrhla na míru. Jako hlavní materiál zvolila bělený dub v kombinaci s bílým lakem, který ladí se světlými, přírodními tóny, které se prolínají celým interiérem. Kontrastní barvou byla majitelčina oblíbená modrá. Protože si Petra moc přála mít v bytě hlavně produkty českých výrobců, zakomponovala designérka do návrhu například svítidla Lucis, tapety Piršč nebo sedačku Phase. Na závěr majitelce doporučila kromě zmíněných značek i další dodavatele, například ověřenou firmu Devoto, která zvládne precizně vyrobit jí navržený atypický nábytek.

Hezkey bytový design - návrh a realizace interiéruV tomto případě to u návrhu nekončilo – na přání majitelky jsme byli i součástí realizace bytu.

Když všechno šlape, jak má

Celý návrh byl hotový za necelé dva měsíce, a po celou dobu na něj dohlížela naše garantka spokojenosti. Ta se stará nejen o termíny a kvalitu výstupů, ale hlavně o spokojenost zákazníka. A u Petry se to podařilo.  Díky online uživatelskému účtu měla veškeré podklady na jednom místě, věděla předem o každém nápadu designérky a z pohodlí domova či v jejím případě dokonce i thajské pláže jednotlivé kroky sama schvalovala. Když pak měla k dispozici kompletní studii nového interiéru včetně 3D vizualizace, měla jasno. Chtěla, abychom její nový interiér dotáhli až dokonce, a tak jsme byli i součástí realizace. Designérka dohlédla na výrobu navrženého nábytku i stavební práce řemeslníků, vybavení do bytu jsme objednali od našich ověřených dodavatelů a garantka kvality dohlédla, aby bylo všechno hotové včas a nepřekročili jsme rozpočet, který majitelka na celý byt měla.

“Bez designérky bych byla ztracená především se stavebními úpravami mého nového developerského bytu. Netušila jsem, že i u nového bytu budu hýbat s příčkami a řešit třeba přesekání elektriky či umístění odpadů.”

– majitelka bytu Petra

 

A CO VY? UŽ JSTE VYPLNILI NÁŠ POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ, ABY BYL I VÁŠ BYT KONEČNĚ HEZKEY?