Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/74918/virtual/www/subdom/inspirace/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/74918/virtual/www/subdom/inspirace/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/74918/virtual/www/subdom/inspirace/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/74918/virtual/www/subdom/inspirace/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php:2758) in /data/web/virtuals/74918/virtual/www/subdom/inspirace/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php on line 1197
Inspirace bydlení: Dětský pokoj pro malého rošťáka | Hezkey.cz

Objevte tajná zákoutí pokoje pro malého rošťáka

Taky jste byli jako malí jak z divokých vajec, ale při skotačení vaší ratolesti občas trnete hrůzou? Možná by vás nenapadlo, kolik starostí vám může ušetřit dobře navržený interiér dětského pokoje. Co s tím má návrh dětského pokojíku co do činění? Pojďte nahlédnout do jednoho dětského království a odhalit nečekané poklady.
Interiér dětského pokoje

Jak nemuset pořád uklízet?

Dětské pokoje mají tendenci přetékat hračkami a je opravdu uměním udržet v nich jakýkoliv uklizený stav. Co pomůže? Myslete vždy na dostatek úložného prostoru pro hračky, knížky, ale také oblečení. Jak vaše dítě poroste, budou se měnit jaho zájmy, a tak je dobré velikost a univerzálnost úložných prostor nepodcenit.

Nekonečný prostor pro hraní

Vaše dítě spíš než počet skříní ocení proměnlivost a hravost prostoru. V tomto pokojíku chytře designérka využila schody jako úložný prostor, plný tajných šuplíků a schovek. Ze spodního patra postele se stal bunkr, který může sloužit i pro přespání návštěv. Hrát se dá ale i se zdmi, a tak se nebojte využít výmalby, nálepek a dalších interaktivních prvků právě na zdi. Autíčka uklizená na magnetické liště vypadají velkolepě a navíc jsou vždy po ruce.

Návrh úložného prostoru v dětském pokoji
Schody slouží zároveň jako úložný prostor.

Bezpečí nade vše

Není to báječný pocit, když víte, že je vaše dítě v bezpečí, a přitom si může nerušeně hrát? Zkušený interiérový designér bude myslet v dětských pokojích nejen na bezpečné zásuvky, ale také na hravé a pěkné řešení bezpečnosti třeba zvýšených pater, hran nábytku a podobně. Síť umístěná u postýlky nejen chrání proti pádu, ale poskytuje další prostor pro fantazii a hru. Může sloužit jako výstavka výkresů, námořnická plachta, počítadlo a kdo ví, co ještě.

Výzdoba dětského pokojíčku pro kluka
Pokojíček můžete vyzdobit oblíbenými motivy.

Nekonečný prostor pro fantazii

Chcete se vyhnout pomalovanému nábytku a zdem? Pokud máte doma malého kreativce, místo saponátu sáhněte po chytřejším řešení. Ze stolu se může stát nekonečné malířské plátno a díky tabulové magnetické barvě se může volná zeď stát prostorem pro rozvoj fantazie vašeho raubíře.

Návrh nábytku do dětského pokoje
Role papíru na boční straně stolu pro kreativní děti.
Pracovní stůl na míru do dětského pokoje
Pracovní stůl je vybavený lištou pro trhání papíru.

Nekonečná role papíru ke kreslení a tabulové stěna, která se dá rychle smazat, jsou sice skvělé, ale vaše dítko určitě uvítá i možnost řádně se svými výtvory pochlubit. Nezapomeňte tedy ani na výstavku.

Návrh nástěnky do dětského pokoje
Výtvory lze pověsit na barevnou kolíčkovou nástěnku.

I přes barevnost kreativního koutku nepůsobí pokoj díky dostatku úložného prostoru a neutrálním barvám nábytku chaoticky a přeplácaně. Naopak hravost celého řešení na uceleném podkladu perfektně vyniká.

Design nábytku na míru do dětského pokoje
Nábytek a vybavení by měly dětem umožnit pohodlé používání.

Bez bunkru ani ránu

Co by ty bylo za dětský pokojíček bez pořádného bunkru? Díky zvýšené posteli vznikl prostor, který pomocí matrace hravě proměníte v další postel pro ubytování návštěvy. Vaše dítko pak určitě ocení prostor, kam se může občas schovat, pohrát si s telefonem, nebo zavíracím textilním okénkem. Tenhle bunkr má dokonce i vlastní volant, takže se z něj v mžiku může stát třeba autobus.

Návrh dětského pokoje úložný prostor pod patrovou postelí
Prostor pod postelí lze využít ke hrám všeho druhu.

Máte spoustu nápadů, které byste chtěli do dětského pokojíku promítnout, ale nevíte jak? Nebo už je vám hravý dětský svět tak trochu cizí? V obou případech se klidně můžete obrátit na Hezkey. Naši zkušení designéři si vždycky poradí s vašimy nápady i rozpočtem tak, aby vznikl naprosto kouzelný dětský pokojík.

UložitUložit