Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/74918/virtual/www/subdom/inspirace/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/74918/virtual/www/subdom/inspirace/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/74918/virtual/www/subdom/inspirace/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/74918/virtual/www/subdom/inspirace/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php:2758) in /data/web/virtuals/74918/virtual/www/subdom/inspirace/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php on line 1197
Je open space vhodný i pro vaše kanceláře? | Hezkey.cz

Je open space vhodný pro vaše kanceláře?

Pokud se chystáte zařídit nové kanceláře nebo byste rádi trošku upgradovali ty stávající, nejspíš už jste přemýšleli nad tím, zda je právě pro vaši firmu vhodný open space. Je, ale jen v určité podobě a dost možná ne pro všechny vaše zaměstnance. 
open space pro vaši firmu od Hezkey

Vžijte se do svých zaměstnanců

Ve firmách, kde je více oddělení (marketing, vývoj, obchod, atd.), není úplně dobré posadit všechny do jedné velké místnosti. Například obchoďáci hodně telefonují a často lezou na nervy vývojářům nebo copywriterům, kteří se potřebují na práci soustředit a nejraději by si zalezli do nějakého kumbálu. 

Jestli vám to prostor dovolí, nechte pohromadě jen ty, kteří během pracovní doby často potřebují komunikovat s ostatními. A samozřejmě posaďte lidi z jednoho oddělení k sobě, ať na sebe dva markeťáci nemusí pokřikovat přes celou kancelář. Samostatnou místnost pak dopřejte těm, kteří potřebují k práci opravdu ticho a klid, například zmíněným vývojářům, projektantům nebo třeba vaší účetní. 

Nezapomeňte na telefonování, nikomu není při práci příjemné, když v jeho blízkosti někdo sáhodlouze mluví do mobilu. Proto je dobré poskytnout zaměstnancům prostor, kam budou moci chodit telefonovat, aniž by rušili ostatní. Pokud navíc máte ve firmě zákaznickou podporu, která je neustále na drátě, nebo dokonce rovnou samostatné callcentrum, rozhodně je od ostatních oddělte. Nejlépe do odhlučněné místnosti.  

 

Někdy potřebuje ticho každý

Jsou dny, kdy by klid na práci bez jakýchkoliv ruchů, nebo třeba jen změnu prostředí ocenil každý zaměstnanec. Stále více firem proto ve svých kancelářích zařizuje tiché zóny, kam se může kdokoliv na pár hodin uchýlit. Když takovou zónu dopřejete svým zaměstnancům i vy, uvidíte, že to ocení a jejich produktivita se zvýší.

Zároveň můžete ledabyle po celém open spacu rozmístit sedací polštáře, křesílka či pohodlné gauče, aby každý, kdo pracuje s notebookem, mohl občas změnit polohu. I to má velký vliv na celkovou pohodu zaměstnanců.

Při práci i legraci

Vídáme to častěji v mladých, startupových firmách, ale zábavu v kanceláři uvítají i zaměstnanci ve větších společnostech či korporátech. Hitem jsou houpačky, fotbálky a šipky, ale i posilovací stroje nebo knihovna. Taková odpočinková zóna, ve které si každý může od práce trochu oddychnout a pročistit hlavu, bude mít rozhodně úspěch.

 

NEJLÉPE NOVÝ DESIGN VAŠICH KANCELÁŘÍ VYŘEŠÍ ZKUŠENÝ ARCHITEKT.
POJĎTE DO TOHO S NÁMI – CENU ZNÁTE VŽDYCKY PŘEDEM!

VYPLŇTE POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ