Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/74918/virtual/www/subdom/inspirace/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/74918/virtual/www/subdom/inspirace/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/74918/virtual/www/subdom/inspirace/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/74918/virtual/www/subdom/inspirace/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php:2758) in /data/web/virtuals/74918/virtual/www/subdom/inspirace/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php on line 1197
Jak probíhá návrh rekonstrukce interiéru | Hezkey.cz

Když Hezkey navrhuje: Jak probíhá návrh rekonstrukce interiéru

Starší interiéry sice mají svá specifika a mohou skrývat na první pohled neviditelné problémy, alespoň částečnou rekonstrukci ale mnohdy potřebují i nové byty. Naši architekti mají s rekonstrukcemi interiérů bohaté zkušenosti, takže vám můžeme zaručit stoprocentní kvalitu jejich práce. Abyste ale předem věděli, jak takový návrh a příprava na realizaci probíhá, sepsali jsme pro vás obvyklé fáze rekonstrukce a přehledně popsali, co všechno obnáší.

Co všechno návrh rekonstrukce obnáší?

Od poptávky po cenovou nabídku

 • Nejprve od vás budeme potřebovat vyplněný poptávkový formulář. Pak vám zavoláme.
 • Ujasníme si vaše představy i přibližný stav stávajícího interiéru a pošleme vám předběžnou cenovou nabídku.
 • Podle vašich požadavků pro vás vybereme z našich architektů toho nejvhodnějšího, se kterým se následně sejdete na nezávaznou konzultaci, nejlépe přímo v rekonstruovaném interiéru.
 • Architekt prostor zaměří a zjistí přibližný rozsah rekonstrukčních prací.
 • Na základě konzultace vám zašleme finální cenovou nabídku. Jakmile ji schválíte, pustíme se do navrhování.

Během kreativního procesu si s designérem odsouhlasíte veškeré inspirativní moodboardy, barvy a materiály.

Kreativní proces

 • Ze všeho nejdříve musí architekt zjistit detailní stav interiéru: rozvody vody, odpadů a elektřiny, podlahy, okna, zateplení, příčky, použití nevhodných materiálů, atd. Pokud je nutné ověřit celkovou kvalitu konstrukce, objedná architekt sondu.
 • Poté si s architektem vyladíte zamýšlený styl interiéru a schválíte si vybrané materiály a barvy.
 • Následně pro vás architekt připraví dva návrhy dispozičního řešení, ve kterých zohlední co nejefektivnější řešení vašeho prostoru.
 • Architekt může navrhnout stavební úpravy, které by byly vhodné, ale ne nutné. Je jen na vás, pro jakou variantu se rozhodnete.
 • Jakmile si jeden z návrhů schválíte, společně s architektem vyberete veškeré vybavení interiéru: podlahy, obklady, sanitu do koupelny, kuchyňskou linku, nábytek i dekorace.
 • Průběžně vám bude architekt posílat 3D pohledy prostoru, abyste si mohli navrhované rozvržení a zařízení lépe představit.

Příklad finální 3D vizualizace navrhovaného prostoru.

Finální výstupy návrhu

 • Pokud se vším souhlasíte, dostanete finální 3D vizualizaci celého prostoru ke konečnému odsouhlasení.
 • Připravíme vám projektovou dokumentaci k rozvodům vody, elektřiny a odpadů a výrobní dokumentaci k nábytku na míru. Dokumentace se cení hodinovou sazbou dle skutečného rozsahu.


Například takto může vypadat výkres elektroinstalace, který pro vás architekt v případě zájmu připraví. 

Příprava na rekonstrukci

 • Ve chvíli, kdy je odsouhlasené finální dispoziční řešení, poptáme pro vás naše ověřené dodavatele a řemeslníky. Sami si pak podle jejich cenových nabídek vyberete, s kým budete na rekonstrukci spolupracovat.
 • U rekonstrukcí může nastat mnoho nečekaných komplikací, proto chceme být u toho a pohlídat kvalitní provedení a výsledek. Je ale na vás, jak moc se Hezkey do realizace rekonstrukce zapojí – můžeme se domluvit na rekonstrukci na klíč, nebo pro vás zajistíme jen to nejzákladnější (projektový plán, časovou koordinaci prací, autorský dozor na stavbě a přípravu projektové dokumentace).
 • Na základě rekonstrukčního balíčku služeb, který si vyberete, vám zašleme rámcový odhad nákladů.
 • V průběhu rekonstrukce koordinujeme veškeré dění, informujeme vás o všem podstatném a pravidelně vám zasíláme přehled aktuálních výdajů.
 • Po dokončení hrubých rekonstrukčních prací dohlédneme i na instalaci truhlařiny, typového nábytku a dekorací.
 • Hotový interiér pro vás rádi nafotíme.

 

“Realizace rekonstrukce bytu dopadla nad očekávání. Design je neotřelý a přitom velmi praktický. Po celou dobu jsem cítila péči a zájem všech zúčastněných. Servis byl komplexní a cena velmi přijatelná. Nemohu jinak než doporučit!”

– klientka Markéta, které jsme navrhli a zrekonstruovali byt 2kk v Praze

 

JEŠTĚ VÁM NENÍ ÚPLNĚ JASNÉ, JAK NÁVRH REKONSTRUKCE S HEZKEY PROBÍHÁ?
STÁHNĚTE SI UKÁZKU VÝSTUPŮ, KTERÁ VÁM TO UJASNÍ. 

NEBO SI NÍŽE PŘEČTĚTE, JAK JSME PRO RADKA NAVRHOVALI REKONSTRUKCI JEHO INTERIÉRU.


JAK JSME NAVRHOVALI REKONSTRUKCI BYTU V CENTRU PRAHY

Radek se na nás obrátil kvůli rekonstrukci svého bytu 4+1 v centru Prahy. Byt ve starém funkcionalistickém domě byl ve velmi zachovalém stavu s dochovanými původními, nedávno repasovanými okny a parketovou podlahou, na druhou stranu měl pro moderní bydlení naprosto nevyhovující kuchyň a koupelnu. Protože si pan Radek sám nevěděl rady, rovnou počítal s tím, že mu Hezkey rekonstrukci bytu určeného k dlouhodobému pronájmu nejen navrhne, ale rovnou i zrealizuje.

CELÝ ČLÁNEK NAJDETE TADY

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložitUložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit